Projektjeink:


 

 

 

 

 

Versenyeredmények

 

  • 2019-2020
  • 2018-2019
  • 2013-2014
  • 2012-2013
  • 2011-2012
  • 2010-2011

Tanulóink a 2019/2020-as tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken - az alábbi eredményeket érték el:

 

Körzeti Tankerületi matematika verseny

Petneháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Gulyás Csenge Anna 4.o.

I.

Kaczur Éva

Orosz Panna 4.o.

IV.

Kovács Zoltán 8.o.

II.

Dudás Béláné

Nádasi Ádám 6.o.

IV.

Kovács Ákos 8.o.

VI.

 

Kossuthos levelezős verseny - döntő

Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

matematika:

Laczai István 7.o.

III.

Dudás Béláné

fizika:

Kovács Zoltán 8.o.

III.

Dudás Béláné
Pető István

fizika:

Kovács Ákos 8.o. 

V.

 

Mazsola-napok - SOR- ÉS VÁLTÓVERSENY (Dr. Kozma Pál Általános Iskola)

Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Horváth Ivett

Sebők Kitti

Hajdu Eszter

Nádasi Eszter

Lakatos Márk

Roskó Dávid

Király Zsombor

Éles Bence

I.

Laskai Mihály

 

Mazsola-napok - TERMÉSZETISMERETI VERSENY (Dr. Kozma Pál Általános Iskola)

Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

A galaxis olvasói csapat:

Rózsa Maja 6.o.

Sebők Lilla 6.o.

II.

Nagyosi Eszter

Benipalack csapat:

Alexa Vazul 6.o. 

Nádasi Ádám 6.o. 

IV.

 

Kisvárdai Tankerületi Központ által szervezett Népdaléneklő Verseny

Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Balogh Vivien Anita 4.a

Horváth Ivett 4.a

Kaczur Petra 4.a

Sebők Kitti 4.a

Tóth Regina 4.a

II.

Krivanics Ildikó

 

Mazsola-napok - KOMMUNIKÁCIÓS VETÉLKEDŐ (Dr. Kozma Pál Általános Iskola)

Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Bozóki Kata 8.o.

Elek Zsófia 7.o.

Laczai István 7.o.

Katona Luca 6.o.

I.

Pálné Szabó Ilona
Sztankuláné Lakatos Anikó

Nagy Csenge Réka 8.o.

Kovács Zoltán 8.o. 

Sebők Lilla 6.o. 

Kasza Elizabet 5.o.

III.

 

Tanulóink a 2018/2019-es tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken - az alábbi eredményeket érték el:

 

A Máltai Szeretetszolgálat és a Nyírkarászi Közösségi Ház rajzpályázata

Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Berki Ferenc 5.o.
Paszternák Petra 6.o.
Petrovánszki Lilla 7.o.

díjazott

Dienes Jánosné

Elek Zsolt 7.o.
Bálint Petra 8.o.

különdíj

 

Atlétika Városkörzeti Döntő

Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

II. korcsoport:
Rózsa Maja 4.o.
Simon Zsanett 4.o.
Katona Luca 5.o.
Lukács Erzsébet 5.o.
Juhász Melissza 3.o.
Sebők Kitti 3.o.

III.

Laskai Mihály

III. korcsoport:
Horváth Orsolya 6.o.
Elek Zsófia 6.o.
Mercs Jázmin 6.o.
Bara Réka 5.o.
Plesa Tünde 7.o.

II.

egyéni:
Mercs Jázmin 6.o.

II.

 

Tó- Túra Kerékpárverseny

Szabolcsveresmart

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Király Zsombor 7.o.

IV.

Laskai Mihály

Papp Zalán 6.o.

VI.

 

IV. Térségi Színjátszó Találkozón, Ramocsaházán a Döm-dö-döm színjátszó csoport a kiemelkedő színjátszó tevékenységéért „ARANY TAPS” díjban részesült.

A csapat tagjai: Bozóki Kata, Elek Zsófia, Petrovánszki Lilla, Nagy Csenge Réka, Alexa Iván, Fráter Zsanett, Mercs Jázmin, Sebők Lilla, Paszternák Petra, Bara Réka, Kovács Zoltán, Kovács Ákos, Sztankula Zoé, Fodor Ádám, Mató Fruzsina, Tokár Jázmin, Török Hanna, Lucskai Alíz, Marinka Zoltán, Éles Virág, Elek Zsolt
Felkészítő tanár: Pálné Szabó Ilona

 

Szövegértési verseny

Pátroha

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Sebők Lilla 5.o.

III.

Pálné Szabó Ilona

 

A Föld Napja alkalmából megrendezett Komplex Természettudományi vetélkedő- Tankerületi döntő

Baktalórántháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Sebők Lilla 5.o.
Horváth Orsolya 6.o.
Kovács Zoltán 7.o.
Riegel Erik Áron 8.o.

II.

Dudás Béláné
Nagyosi Eszter
Dienes Jánosné
Molnár-Novák Tímea

 

 

DOC AMI Tankerületi rajzverseny - Tankerületi döntő

Demecser

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Elek Zsolt 7.o.

III.

Dienes Jánosné

Paszternák Petra 6.o.

V.

 

 

Jedlik Ányos Országos Általános Iskolai Fizikaverseny - Országos Döntő

Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kovács Zoltán 7.o.

III.

Dudás Béláné
Pető István

 

Barangolás a Kárpát-medencében Általános Műveltségi Csapatverseny Tankerületi Döntő

Dombrád

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Elek Zsófia 6.o.
Horváth Orsolya 6.o.
Petrovánszki Lilla 7.o.
Kovács Zoltán 7.o.

II.

Dienes Jánosné
Kótka Tiborné
Pálné Szabó Ilona

 

Kékcsei Körzeti Történelem Verseny

Kékcse

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Laczai István 6.o.

II.

Kótka Tiborné

Kovács Zoltán 7.o.

II.

Petrovánszki Lilla 7.o.

IV.

 

Informatika Tankerületi Döntő III. korcsoport

Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Horváth Orsolya 6.o.

III.

Pál Béla

 

Tavaszi versmondó verseny

Kékcse

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Mató Fruzsina 5.o.

I.

Pálné Szabó Ilona

 

Matematika - Körzeti elődöntő

Petneháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Bodnár Ramóna 2.o.

II.

Juhászné Molnár Beáta

Orosz Panna 3.o.

I.

Kaczur Éva

Rózsa Maja Xénia 4.o.

III.

Bohus Beáta

Nádasi Ádám 5.o.

II.

Dudás Béláné

Laczai István 6.o.

I.

Kovács Ákos 7.o.

III.

Riegel Erik Áron 8.o.

III.

Orosz Panna, Nádasi Ádám, Laczai István bejutottak a tankerületi döntőbe.

 

Jedlik Ányos Országos Általános Iskolai Verseny - Regionális Döntő

Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kovács Zoltán 7.o.

III.

Dudás Béláné -
Pető István

Kovács Ákos 7.o.

VI.

Petrovánszki Lilla 7.o.

VI.

Nádasi Ádám 5.o.

VII.

Elek Zsófia 6.o.

VIII.

Nagy Csenge Réka 7.o.

VIII.

Gulyás Csaba 7.o.

VIII.

Mató Fruzsina 5.o.

VIII.

Török Hanna 5.o.

VIII.

Kovács Zoltán 7. osztályos tanuló bejutott az országos döntőbe

 

A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium "Kossuthos levelezős" versenye fizika tantárgyból

Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kovács Zoltán 7.o.

I.

Dudás Béláné -
Pető István

Kovács Ákos 7.o.

V.

 

A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium "Kossuthos levelezős" versenye földrajz tantárgyból

Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Riegel Erik 8.o.

I.

Dienes Jánosné

 

Képes Géza Rajzpályázat

Mátészalka

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Elek Zsolt 7.o.

I.

Dienes Jánosné

Bálint Petra 8.o.

III.

 

Az Oktatási Hivatal EFOP-3.1.5-16-2016-00001 "A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása" nevű projektje által meghirdetett #SULIM ALKOTÓPÁLYÁZATON részt vett tanulók:

2. osztály: Lakatos Alexandra, Kanalas Arabella Dominika, Rákóczi Luca, Strobán Jázmin, Lakatos Péter, Fülesdi Andrea. Felkészítő tanár: Juhászné Molnár Beáta

3. a osztály: Tóth Regina. Felkészítő tanár: Juhászné Molnár Beáta

3. b osztály: Török Leila, Hajdu Eszter, Orosz Panna, Kocserha Anna, Lakatos László, Gulyás Csenge Anna, Kovács Milán, Tóth Vanessza, Balogh Melinda. Felkészítő tanár: Kaczur Éva

4. osztály: Horváth Kiara, Alexa Vazul, Rózsa Xénia Maja, Balogh József, Szabó Veronika, Lakatos Ádám, Balogh Boglárka, Kasza Elizabet, Nyíri Virág Jázmin, Csaholczi Kristóf, Simon Zsanett. Felkészítő tanár: Bernáth Mariann

5. osztály: Bálint Patrik, Berki Zoltán, Lakatos Ottilia, Lukács Aliz, Nádasi Ádám, Nádi Benjámin, Sebők Lilla, Sztankula Zoé, Tokár Jázmin, Török Hanna, Lakatos Márk, Marinka József Zoltán. Felkészítő tanár: Dienes Jánosné

6. osztály: Alexa Iván, Elek Zsófia, Fráter Zsanett, Horváth Orsolya, Mercs Jázmin, Nagyiván Balázs, Paszternák Petra, Szabó Emese. Felkészítő tanár: Dienes Jánosné

Vers: Veres Tamás. Felkészítő tanár: Pálné Szabó Ilona

7. osztály: Bozóki Kata, Elek Zsolt, Nagy Csenge Réka, Petrovánszki Lilla. Felkészítő tanár: Dienes Jánosné

8. osztály: Bálint Petra, Kiss Gergő, Titkos Petra. Felkészítő tanár: Dienes Jánosné

 

Mikulás kupa

Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Lakatos Ádám

Novák Zoltán

Bálint Patrik

Lakatos László

Lakatos Márk

Juhász István

Csaholczi Kristóf

Balogh József

Alexa Vazul

Domokos Dávid

II.

Laskai Mihály

Legjobb mezőnyjátékos:

Novák Zoltán

 

Mazsola napok: Sor- és váltóversenye

Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Simon Zsanett

Rózsa Maja

Sebők Kitti

Horváth Ivett

Éles Bence

Király Zsombor

Lakatos Márk

Rózsa Sándor

I.

Laskai Mihály

 

Tankerületi kupa III. korcsoport

Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Horváth Erik

Király Zsombor

Laczai István

Rózsa Sándor

Lakatos Márk

Roskó Dávid

Papp Zalán

III.

Laskai Mihály

Legjobb mezőnyjátékos:

Király Zsombor

 

Kommunikációs verseny

Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Bara Réka 5.o.

Elek Zsófia 6.o.

Bozóki Kata 7.o.

Riegel Erik Áron 8.o.

I.

Pálné Szabó Ilona
Sztankuláné Lakatos Anikó

Sztankula Zoé 5.o.

Nagy Csenge Réka 7.o.

Kovács Zoltán 7.o. 

Bálint Petra 8.o. 

III.

 

Online Természetismereti verseny

Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Horváth Dóra

IV.

Pál Béla

Bálint Petra

II.

 

Mazsola napok: "A jövő iskolája rajzverseny

Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Elek Zsófia 6.o.

I.

Dienes Jánosné

 

Mazsola napok: Természetismereti verseny

Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Horváth Orsolya 6.o.

I.

Dienes Jánosné

Nagyosi Eszter

Nádasi Ádám 5.o.

I.

Elek Zsófia 6.o.

IV.

Sebők Lilla 5.o.

IV.

Tanulóink a 2013/2014-es tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken - az alábbi eredményeket érték el:

 

"Legyen a zene mindenkié" népdaléneklő verseny

Tuzsér

 

Helyezés

Felkészítő tanár

csapattagok:

Iványi Kinga 8.o.

Vaskó Barbara 8.o.

Kala Klaudia 8.o.

Lakatos Adrienn 5.o.

III.

Krivanics Ildikó

 

Teichman Vilmos biológia verseny

Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

csapattagok:

Király Lili 7.o.

Nagy Balázs 7.o.

Nádasi István 6.o.

Orosz Marcell 5.o.

V.

Tervey Istvánné

Lázár Eszter

Dienes Jánosné

 

Országos Gyermekegészségügyi Intézet - "Otthonbiztonság" rajzpályázata

Budapest

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Iványi Kinga 8.o.

Külön dicséret

Dienes Jánosné

 

Váci hét

Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

600 m: Liptai Klaudia

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

600 m: Tóth Emese

III.

60 m: Liptai Klaudia

I.

100 m: Király Lili

III.

800 m: Vaskó Barbara

III.

800 m: Kaczur Gábor

II.

800 m: Elek Ádám

III.

 

Megyei Tájfutó döntő

Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Elek Ádám 8.o.

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Sztankula Bianka 8.o.

II.

Oláh Krisztina 6.o.

III.

Simon Cintia 6.o.

IV.

Országos döntőbe jutottak Pécsre, középmezőnyben végeztek.

 

Kis iskolák Versenye - Megyei döntő - többpróba

Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

csapattagok:

Dudás Lilla

Marinka Nóra

Liptai Klaudia

Simon Cintia

Király Lili

Sztankula Bianka

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

 

Kis iskolák Versenye - Megyei döntő - 600 m - lány

Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Liptai Klaudia

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Simon Cintia

II.

 

Mezei futóverseny

Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Sztankula Bianka 8.o.

II.

Laskai Mihály

Dudás Szilvia

Országos döntőbe jutott Gödöllőre, ott 76. helyen végzett.

 

Tó - Túra

Szabolcsveresmart

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Gábor 8.o.

VI.

Laskai Mihály

Elek Ádám 8.o.

VII.

 

Megyei Atlétika Döntő

Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Gábor 8.o.

VIII.

Laskai Mihály

 

Atlétika városkörzeti döntő - IV. korcsoport - lány

Záhony

 

Helyezés

Felkészítő tanár

III. korcsoport csapat:

Liptai Klaudia

Simon Cintia

Fecsku Réka

Farkas Ivett

Oláh Krisztina

Tóth Emese

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

IV. korcsoport csapat:

Sztankula Bianka

Király Lili

Tóth Renáta

Elek Krisztina

Kala Klaudia Enikő

Vaskó Barbara

II.

egyéni:

Kaczur Gábor

I.

 

Matematika Verseny

Komoró

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Hanyu Zsolt 3.o.

10.

Bohus Beáta

Nagy Dénes 3.o.

10.

Riegel Erik 3.o.

11.

Kovács Zoltán 2.o.

V.

Oroszné Novák Anikó

Kovács Ákos 2.o.

12.

Petrovánszki Lilla 2.o.

9.

 

Körzeti Történelem Verseny

Kékcse, Arany János Általános Iskola

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Attila 6. b

VI.

Mészáros Lászlóné

Nádasi István 6.a

VII.

 

Országos történelem verseny- megyei döntő

Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 8.o.

Rácz Andrea Eszter 8.o.

középmezőny

Mészáros Lászlóné

 

Matematika verseny

Komoró

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Laczai István 1.a

IV.

Kaczur Éva

 

Körzeti Angol Verseny - szóbeli döntő

Tiszakanyár, 2014.05.22.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 8.o.

I.

Kótka Tiborné

Vida Ádám 7.o.

IV.

Nádasi István 6.o.

II.

 

Kis iskola - Atlétika Svédváltó IV. korcsoport fiú csapat

2014.05. 2. Nyírkarászi Váci Mihály Általános Iskola, Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

csapattagok:

Kaczur Gábor 8.o.

Molnár Gábor 8.o.

Szoták Dániel 6.o.

Vida Dániel 4.o.

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

 

Kis iskola - Atlétika Svédváltó IV. korcsoport lány csapat

2014.05. 2. Nyírkarászi Váci Mihály Általános Iskola, Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

csapattagok:

Dudás Lilla 4.o.

Király Lili 7.o.

Liptai Klaudia 6.o.

Sztankula Bianka 8.o.

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

 

Bródy Imre Országos Fizika Kísérletverseny- Országos döntő

Nyíregyháza, 2014.05.16.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Matyi András 7.o.

Különdíj

Dudás Béláné

Dienes János

Krivanics Ildikó 7.o.

részt vett

 

TIT Megyei Angol verseny

Nyíregyháza, 2014.05.05.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Vida Ádám 7.o.

VII.

Kótka Tiborné

 

"Ember és Föld összetartozunk" Megyei Természet- Környezetvédelmi Földrajzi Verseny

2014.04. 23. Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola, Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

csapattagok:

Pál Eszter Noémi 8.o.

Rácz Andrea Eszter 8.o.

Sztankula Bianka 8.o.

Nádasi István 6.o.

V.

Dienes Jánosné

Tervey Istvánné

 

Alapműveleti matematika verseny

Kisvárda 2014.04.09.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 5.o.

VIII.

Dudás Béláné

Orosz Marcell 5.o.

részt vett

 

RUT-IN-FO megyei informatika verseny

Nyíregyháza 2014.04.25.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Nádasi István 6.o.

IV.

díjazott

Dudás Béláné

Végső Eszter 6.o.

X.

 

Váci-hét matematika verseny

Nyírkarász 2014.04.15.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 5.o.

III.

Dudás Béláné

Orosz Marcell 5.o.

IV.

Krivanics Ildikó 8.o.

I.

Simon Cintia 6.o.

VI.

Szanyi Attila

Oláh Krisztina 6.o.

VII.

Nádasi István 6.o.

VIII.

Kapin Benedek 7.o.

IV.

 

Körzeti Angol verseny

Döge 2014.04.15.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Rácz Andrea Eszter 8.o.

(Igék téma)

II.

Kótka Tiborné

László Lili 7.o.

(Igék téma)

III.

Farkas Ivett 6.o.

(Igék téma)

IV.

Vaskó Dániel 7.o.

(Sport téma)

I.

Tóth Gréta 7.o.

(Ruházat téma)

I.

Végső Eszter 6.o.

(Ruházat téma)

II.

Vaskó Barbara 8.o.

(Bútorok téma)

I.

 

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei döntője

Csenger 2014.04.12.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Rácz Andrea Eszter 8.o.

III.

Dienes Jánosné

Nádasi István 6.o.

VIII.

Végső Eszter 6.o.

12.

középmezőny

 

Jedlik Ányos Országos Általános Iskolai fizikaverseny

Országos Döntő, Nyíregyháza 2014.04.11.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 5.o.

V.

Dudás Béláné

Dienes János

 

NYITNIKÉK Komplex természetismereti verseny

2014.04.03. Tas Vezér Általános Iskola, Nyírtass

 

Helyezés

Felkészítő tanár

csapattagok:

Hanyu Vivien 5.o.

Szabó Kinga 5.o.

Orosz Marcell 5.o.

I.

Dienes Jánosné

 

Rajzverseny

2014.04.02. Tas Vezér Általános Iskola, Nyírtass

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Tóth Emese 5.o.

I.

Dienes Jánosné

Lukács Petra 6.o.

II.

Kiss Cintia 6.o.

IV.

 

Természettudományi verseny

2014.03.20. Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

csapattagok:

Pál Eszter Noémi 8.o.

Rácz Andrea Eszter 8.o.

Krivanics Ildikó 8.o.

VI.

Dienes Jánosné

Dienes János

Tervey Istvánné

Novák Tímea

 

Vértesi Géza megyei matematika verseny

2014.03.18.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 5.o.

V.

díjazott

Dudás Béláné

Orosz Marcell 5.o.

VIII.

 

Jedlik Ányos Országos Általános Iskolai Fizikaverseny

Regionális döntő 2014.03.05.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 5.o.

I.

Dudás Béláné

Dienes János

Orosz Marcell 5.o.

IV.

Matyi András 7.o.

III.

Krivanics Ildikó 8.o.

III.

Krivanics Attila bejutott az országos döntőbe.

 

Körzeti matematika verseny

Fényeslitke 2014.02.18.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 5.o.

II.

Dudás Béláné

Orosz Marcell 5.o.

VI.

Nádasi István 6.o.

VI.

Szanyi Attila

Végső Eszter 6.o.

VIII.

Lukács Petra 6.o.

X.

Kapin Benedek 7.o.

IV.

Krivanics Ildikó 8.o.

VIII.

Dudás Béláné

 

Angol nyelvi verseny

Fényeslitke 2014.02.13.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 5.o.

I.

Kótka Tiborné

Katona Martina Eszter 6.o.

III.

Nádasi István 6.o.

VIII.

Vida Ádám 7.o.

I.

Rácz Andrea Eszter 8.o.

IV.

Krivanics Ildikó 8.o.

VI.

 

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium

Megyei rajzverseny

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Iványi Kinga 8.o.

II.

Dienes Jánosné

 

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium

Megyei angol verseny

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 8.o.

VIII.

Kótka Tiborné

 

Gyulaháza, Dr. Kozma Pál Általános Iskola - Mazsola-napok

Leíró magyar nyelvtan verseny - 2013.11.11.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 8.o.

I.

Varga- Novák Beáta

Vida Ádám 7.o.

II.

Sztankuláné Lakatos Anikó

 

Kommunikációs vetélkedő - 2013.11.15.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Katona Martina 6.a

IV.

Pálné Szabó Ilona

Sztankuláné Lakatos Anikó

Király Lili 7.o.

Bozóki Ágnes 7.o.

Pál Eszter Noémi 8.o.

 

Mazsola kupa

 

Helyezés

Felkészítő tanár

II. korcsoport

IV.

Laskai Mihály

Csapattagok: Vass Ákos, Vida Dániel, Kótka Levente, Sztankula Dominik, Hanyu Zsolt, Kasza Ákos, Oláh Dániel, Farkas Richárd, Fecsku Imre, Tóth József

 

Játékos Sorverseny

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Elek Zsófia

Király Zsombor

Hanyu Zsolt

Kasza Ákos

Tóth Emese

Oláh Krisztina

Király Lili

Elek Ádám

II.

Dudás Szilvia

 

Természetismeret - 2013.11.13.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

1. cs.

Végső Eszter

Hanyu Vivien

V.

Dienes Jánosné

2. cs.

Nádasi István

Orosz Marcell

IV.

 

Helyesírási verseny - 2013.11.11.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Bálint Petra 3.o.

7.

Fodorné Bernáth Mariann

Kiss Gergő 3.o.

20.

Vass Ákos

5.

Novák Tímea

Vida Dániel

11.

 

Tájfutás Eger Nagydíj

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Sztankula Bianka

I.

Dudás Szilvia

Király Lili

III.

Elek Krisztina

IV.

 

Megyei tájfutó verseny - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Sztankula Bianka

I.

Dudás Szilvia

 

Mezei futóverseny III. korcsoport LEÁNY - Petneháza 2013.10.02.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

csapat:

Liptai Klaudia

Tóth Emese

Fecsku Réka

Oláh Krisztina

Simon Cintia

Farkas Ivett

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Liptai Klaudia (egyéni)

I.

Tóth Emese (egyéni)

III.

 

Mezei futóverseny IV. korcsoport LEÁNY - Petneháza 2013.10.02.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

csapat:

Király Lili

Elek Krisztina

Tóth Renáta

Sztankula Bianka

Vaskó Barbara

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Sztankula Bianka (egyéni)

I.

 

Mezei futóverseny IV. korcsoport FIÚ - Petneháza 2013.10.02.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

csapat:

Elek Ádám

Kaczur Gábor

Molnár Gábor

Repelik József

Nagy Balázs

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Kaczur Gábor (egyéni)

II.

Tanulóink a 2012/2013-as tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken- az alábbi eredményeket érték el:

 

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - regionális döntő- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 4.o. (bejutott az országos döntőbe)

II.

Dudás Béláné-

Dienes János

Dudás Zoltán 8.o. (bejutott az országos döntőbe)

II.

Novák Béla 8.o.

V.

Kapin Miklós Nándor 8.o.

VI.

Krivanics Ildikó 7.o

VII.

 

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - országos döntő- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 3.o.

III.

Dudás Béláné-

Dienes János

Dudás Zoltán 7.o.

 

Teleki Pál Országos Földrajz - Földtan verseny Megyei forduló- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Novák Béla 8.o. (bejutott az országos döntőbe)

I.

Dienes Jánosné

Kaczur Judit 8.o.

II.

Pál Eszter Noémi 7.o.

IV.

Mészáros Csilla Laura 8.o.

IV.

 

" A Föld Napja" megyei természetvédelmi, földrajz verseny - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 7.o.

II.

 

Dienes Jánosné-

Tervey Istvánné

Kaczur Judit 8.o.

Novák Béla 8.o.

Kasza Henrietta 8.o.

 

Megyei matematika feladatmegoldó verseny - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 8.o.

I.

Dudás Béláné

Kapin Miklós Nándor 8.o.

Közép- mezőny

Mészáros Csilla Laura 8.o.

Novák Béla 8.o.

 

RUT-IN-FO megyei informatika verseny- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 8.o.

I.

Dudás Béláné

Kapin Miklós Nándor 7.o.

VII.

 

Kommunikációs vetélkedő - Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Nádasi István 5.o.

II.

Pálné Szabó Ilona

Sztankuláné Lakatos Anikó

Varga-Novák Beáta

Bozóki Ágnes 6.o.

Kapin Miklós Nándor 8.o.

Szemán Adrienn 8.o

Katona Martina Eszter 5.o.

V.

Pálné Szabó Ilona

Sztankuláné Lakatos Anikó

Varga-Novák Beáta

Király Lili 6.o.

Pál Eszter Noémi 7.o.

Novák Béla 8.o.

 

Nyelvtan-helyesírás verseny - Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 6.o.

I.

Pálné Szabó Ilona

Varga-Novák Beáta

Dudás Zoltán 8.o.

II.

Pálné Szabó Ilona

 

Z. Szalai Pál emlékrajzverseny körzeti - Ajak

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kasza Henrietta 8.o.

I.

Dienes Jánosné

Kaczur Judit 8.o.

I.

László Lili 6.o.

I.

Végső Eszter 5.o.

III.

 

Z. Szalai Pál emlékrajzverseny megyei döntő - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kasza Henrietta 8.o.

közép- mezőny

Dienes Jánosné

Kaczur Judit 8.o.

László Lili 6.o.

Végső Eszter 5.o.

 

Körzeti matematikaverseny - Fényeslitke

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kapin Benedek 5.o.

V.

Oroszné Török Zsuzsa

Dudás Zoltán 8.o.

V.

Dudás Béláné

Krivanics Ildikó 7.o.

Mészáros Csilla Laura 8.o.

közép- mezőny

Kapin Miklós Nándor 8.o.

Novák Béla 8.o.

közép- mezőny

 

Természetismereti verseny - Hunyadi Napok - Nyírbátor

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Nádasi István 5.o.

II.

Dienes Jánosné

Katona Martina Eszter 5.o.

közép- mezőny

 

Kontinensek földrajza - Hunyadi Napok - Nyírbátor

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 7.o.

I.

Dienes Jánosné

Sztankula Bianka 7.o.

II.

 

"Refi matek" megyei matematika verseny - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 4.o.

közép- mezőny

Kaczur Éva

Orosz Marcell 4.o.

közép- mezőny

Kaczur Éva

Novák Tímea

Oroszné Török Zsuzsa

Vass Ákos 3.o.

Hanyu Zsolt 2.o.

 

Móricz életrajzi vetélkedő - Pátroha

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 7.o

II.

Páné Szabó Ilona

Varga-Novák Beáta

Kaczur Judit 8.o.

Mészáros Csilla Laura 8.o.

Novák Béla 8.o.

 

Szép magyar beszéd verseny - Pátroha

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Katona Martina Eszter 5.o.

II.

Pálné Szabó Ilona

Pál Eszter Noémi 7.o.

II.

Pálné Szabó Ilona

Varga-Novák Beáta

 

"Akarsz-játszani?" Nyelvi-kommunikációs vetélkedő  - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Nádasi István 5.o.

Király Lili 6.o.

Szemán Adrienn 8.o.

II.

 

Pálné Szabó Ilona

Sztankuláné Lakatos Anikó

Katona Martina Eszter 5.o.

Bozóki Ágnes 6.o.

Mészáros Csilla Laura 8.

IV.

Pálné Szabó Ilona

Sztankuláné Lakatos Anikó

 

Matematika feladatmegoldó verseny - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 4.o.

III.

Kaczur Éva

Kapin Benedek 6.o.

II.

Oroszné Török Zsuzsa

Király Lili 6.o.

IV.

Oroszné Török Zsuzsa

Farkas Ivett 5.o.

IV.

Oroszné Török Zsuzsa

Oláh Krisztina 5.o.

IV.

Oroszné Török Zsuzsa

Nádasi István 5.o.

V..

Oroszné Török Zsuzsa

Végső Eszter 5..o.

VIII.

Oroszné Török Zsuzsa

Bozóki Ágnes 6.o.

VIII.

Oroszné Török Zsuzsa

Krivanics Ildikó 7.o.

I.

Dudás Béláné

Dudás Zoltán 8.o.

I.

Dudás Béláné

Novák Béla 8.o.

II.

Dudás Béláné

Sápi Gábor 7.o.

V.

Dudás Béláné

Rácz Andrea 7.o.

VI.

Dudás Béláné

Mészáros Csilla Laura 8.o.

V.

Dudás Béláné

Kapin Miklós Nándor 8.o.

VI.

Dudás Béláné

Sztankula Bianka

IX.

Dudás Béláné

Gratulálunk!

Tanulóink a 2011/2012-es tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken- az alábbi eredményeket érték el:

 

Körzeti matematikaverseny - Fényeslitke

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kapin Benedek 5.o.

I.

Dudás Béláné

Dudás Zoltán 7.o.

I.

Mészáros Csilla Laura 7.o.

közép- mezőny

Kapin Miklós 7.o.

közép- mezőny

 

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - regionális döntő- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 3.o. (bejutott az országos döntőbe)

III.

Dudás Béláné

Dienes János

Dudás Zoltán 7.o. (bejutott az országos döntőbe)

I.

Novák Béla 7.o. (bejutott az országos döntőbe)

I.

Kapin Miklós 7.o.

II.

Mészáros Csilla Laura 7.o

V.

 

Teleki Pál Országos Földrajz - Földtan verseny Megyei forduló- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Mészáros Csilla Laura 7.o.

II.

Dienes Jánosné

Tóth Béla 8.o. (bejutott az országos döntőbe)

I.

 

Hunyadi Napok - Nyírbátor

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Novák Béla 7.o.

I.

Dienes Jánosné

Mészáros Csilla Laura 7.o.

II.

Kaczur Judit 7.o.

II.

 

Tisza élővilágának Világnapja - Tuzsér

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 6.o.

I.

Dienes Jánosné

Tervey Istvánné

Novák Béla 7.o.

Tóth Béla 8.o.

Kaczur Judit 7.o.

 

Helyesírási verseny - Döge

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 3.o.

II.

Kapin Gáborné

 

Kazinczy Ferenc Szép Magyar beszéd verseny - Pátroha

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 6.o.

I.

Pálné Szabó Ilona

Varga-Novák Beáta

Szemán Adrienn 7.o.

II.

 

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - országos döntő- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 3.o.

II.

Dudás Béláné

Dienes János

Dudás Zoltán 7.o.

II.

Novák Béla 7.o.

VI.

 

Teleki Pál Országos Földrajz - Földtan verseny országos döntő- Balatonalmádi

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Tóth Béla 8.o

eredményesen szerepelt

Dienes Jánosné

 

" A Föld Napja" megyei természetvédelmi, földrajz verseny - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 6.o.

I.

Dienes Jánosné-

Tervey Istvánné

Kaczur Judit 7.o.

Novák Béla 7.o.

Tóth Béla 8.o.

 

Versmondó verseny megyei szintű - Pócspetri

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 6.o.

Különdíj

Pálné Szabó Ilona

Varga Novák Beáta

 

Móricz Zsigmond életrajzi vetélkedő - Pátroha

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 6.o.

I.

Pálné Szabó Ilona

Kaczur Judit 7.o.

Novák Béla 7.o.

Mészáros Csilla Laura 7.o.

 

" A drogmentes Magyarországért" országos rajzpályázat - Budapest

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 7.o.

Különdíj

Dienes Jánosné

 

" Szent György a védelmező lovag" megyei rajzverseny - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 7.o.

II.

Dienes Jánosné

 

Z. Szalai Pál emlékrajzverseny - Ajak

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Iványi Kinga 6.o.

I.

Dienes Jánosné

Kaczur Judit 7.o.

I.

László Lili 5.o.

III.

Király Lili 5.o..

III.

 

Kalmár László megyei matematikaverseny - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 7.o.

III.

Dudás Béláné

 

RUT-IN-FO megyei informatika verseny- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 7.o.

I.

Dudás Béláné

Kapin Miklós Nándor 7.o.

II.

Dudás Béláné

Kaczur Máté 8.o.

III.

Pál Béla

 

Informatika verseny - Döge

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 7.o.

V.

Dudás Béláné

 

"Legyen a zene mindenkié" - Tuzsér

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 7.o.

I.

Krivanics Ildikó

Liliom népdalkör:

Vaskó Barbara 6.o.

Iványi Kinga 6.o.

Kala Klaudia 6.o.

II.

 

Népdaléneklő megyei verseny- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 7.o.

II.

Krivanics Ildikó

Liliom népdalkör:

Vaskó Barbara 6.o.

Iványi Kinga 6.o.

Kala Klaudia 6.o.

II.

 

"Édesanyám rózsafája, én vagyok a legszebb ága" - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 7.o.

II.

Krivanics Ildikó

 

FESZISZ.hu vetélkedő - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 6.o.

I.

Varga-Novák Beáta

Mészáros Csilla Laura 7.o.

Kapin Miklós Nándor 7.o.

Novák Béla 7.o.

 

"Legek" Angol verseny - Döge

 

Helyezés

Felkészítő tanár

László Lili 5.o. foglalkozás kategória

I.

Kótka Tiborné

Pál Eszter Noémi 6.o. foglalkozás kat.

II.

Vaskó Barbara 6.o. növény kat.

I.

Tóth Gréta 5.o. növény kat.

II.

Szemán Adrienn 7.o. ruha kat.

I.

Krivanics Ildikó 6.o. ruha kat.

II.

Novák Béla 7.o. bútor kat.

I.

 

Körzeti angol verseny szóbeli döntő -  Tiszakanyár

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 6.o.

I.

Kótka Tiborné

Dudás Zoltán 7.o.

IV.

Lengyel Milán 8.o.

I.

 

Megyei matematika verseny -  Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 3.o.

XI.

Kaczur Éva

Riegel Tamás Péter 3.o.

XIII.

Kaczur Vivien 3.o.

XXI.

Orosz Marcell 3.o.

XXIII.

 

Térségi matematika verseny -  Petneháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 3.o.

II.

Kaczur Éva

Kaczur Vivien 3.o.

III.

Kaczur Éva

Krivanics Ildikó 6.o.

III.

Szabó Imre

Dudás Zoltán 7.o.

I.

Dudás Béláné

László Lili 5.o.

II.

Dudás Béláné

Kapin Benedek 5.o.

II.

Dudás Béláné

Bozóki Ágnes 5.o.

III.

Dudás Béláné

 

Megyei történelem verseny - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Vida Ádám 5.o.

VIII.

Mészáros Lászlóné

Gratulálunk!

 

 

Tanulóink a 2011/2012-es tanévben - a sport versenyeken- az alábbi eredményeket érték el:

 

Futsal IV. k.cs.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Városkörzeti Döntő

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Megyei Elődöntő

II.

Megyei Döntő

III.

Csapattagok: Molnár András, Papp István, Ujj Krisztián, Paszternák Patrik, Dajka Levente, Kovács levente,

Kiss Csaba, Nagy Jáger Attila, Liptai András

 

Mikulás kupa 

 

Helyezés

Felkészítő tanár

III. k.cs. fiúk

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

 

Vári kupa

 

Helyezés

Felkészítő tanár

III. k.cs. fiúk

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Gulyás Gábor, Elek Ádám, Kaczur Gábor, Nagy Jáger Dávid, Farkas Ákos, Nagy Sándor Balázs, Liptai Richárd

Kapin Krisztián

 

Játékos sportverseny

 

Helyezés

Felkészítő tanár

I.-II. k.cs.

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Dudás Lilla, Fabu Edina, Farkas Ivett, Fecsku Réka, Kasza Ákos, Kótka Levente, Laczai Natália Éva, Liptai Klaudia,

Mohl Dávid János, Molnár Márk Levente, Nagy Jáger Dominik, Simon Cintia, Szemán Mihály, Szoták Dániel, Vida Dávid

 

Labdarúgás IV. k.cs.

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Városkörzeti Döntő

I

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Városkörzeti Döntő

II.

Csapattagok: Molnár András, Papp István, Ujj Krisztián, Paszternák Patrik, Dajka Levente, Kovács levente,

Kiss Csaba, Nagy Jáger Attila, Liptai András, Dudás Zoltán, Kapin Miklós Nándor, Tóth Róbert, Farkas Ákos, Elek Ádám, Nagy Jáger Dominik, Lakatos Tamás,

 

Szellemi Diákolimpia országos Elődöntő

Csapattagok:

Helyezés

Felkészítő tanár

Paszternák Patrik, Ujj Krisztián, Dudás Zoltán, Tóth Béla

VIII.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

 

Mezei Futóverseny Megyei Döntő III. k.cs.

Csapattagok:

Helyezés

Felkészítő tanár

Mészáros Csilla Laura, Lakatos Gabriella, Elek Krisztina, Sztankula Bianka, Vaskó Barbara

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

 

Váci Hét atlétika verseny

 

Helyezés

Felkészítő tanár

60m: Mészáros Csilla Laura

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

600m: Sztankula Bianka

II.

600m: Mészáros Csilla Laura

III.

600m: Kaczur Gábor

III.

800m: Molnár Szabina

II.

800m: Papp Anita:

III.

 

Katasztrófavédelmi Verseny - kisvárda

Csapattagok:

Helyezés

Felkészítő tanár

Ujj Krisztián, Paszternák Patrik, Mészáros Csilla Laura, Molnár Szabina

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

 

Mezei Futóverseny - Petneháza

Egyéni:

Helyezés

Felkészítő tanár

Elek Ádám

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Sztankula Bianka

I.

 

Csapat:

Helyezés

Felkészítő tanár

III. k.cs. leányok

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

III. k.cs. fiúk

II.

IV. k.cs. leányok

III.

Csapattagok III. k.cs. leányok: Sztankula Bianka, Vaskó Barbara, Lakatos Gabriella, Király Lili, Tóth Renáta, Elek Krisztina

Csapattagok III. k.cs. fiúk: Elek Ádám, Kaczur Gábor, Farkas Ákos, Molnár Gábor

Csapattagok IV. k.cs. leányok: Kiss Gréta, Papp Anita, Berki Szilvia, Sipos Enikő, Molnár Szabina

 

Atlétika

 

Helyezés

Felkészítő tanár

II. k.cs. leányok Városkörzeti Döntő

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

II. k.cs. leányok Városkörzeti Döntő

II.

Csapattagok II. k.cs. leányok: Laczai Natália, Liptai Klaudia, Fecsku Réka, Farkas Ivett, SimonCintia

Csapattagok II. k.cs. fiúk: Matyi Zoltán, Csaholczi Ákos, Nagy Jáger Dominik, Hanyu Bence, Szemán Mihály, Szoták Dániel

Egyéni: Matyi Zoltán III. hely

 

Atlétika

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs. leányok Városkörzeti Döntő

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

IV. k.cs. fiúk Városkörzeti Döntő

III.

Csapattagok IV. k.cs. leányok: Berki Szilvia, Sipos Enikő, Papp Anita, Molnár Szabina, Kiss Gréta

Csapattagok IV. k.cs. fiúk: Molnár Róbert, Molnár Norbert, Lakatos Tamás, Tóth Róbert, Kiss Csaba, Kasza Ferenc, Dajka Levente

 

Tó-Túra Kerékpárverseny- Szabolcsveresmart

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kasza Ferenc

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Gratulálunk!

 

Tanulóink a 2010/2011-os tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken - az alábbi eredményeket érték el:

 

"Kiművelt emberfők"- Zrinyi Ilona Gimnázium megyei verseny- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Mészáros Csilla Laura 6.o.

I.

 

Pálné Szabó Ilona

Mészáros Lászlóné

Pál Béla

Molnár Erika 8.o.

Novák Béla 6.o.

Tóth Béla 7.o.

 

"Írást cselekedni" megyei szavalóverseny

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 5.o.

I.

Novák Beáta- Pálné Szabó Ilona

 

Szép magyar beszéd területi verseny

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 5.o.

II.

Novák Beáta- Pálné Szabó Ilona

 

Vörösmarty Mihály országos emlékrajzverseny - Budapest

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Lakatos Brigitta 8.o.

Díjazott

Dienes Jánosné

 

Természetismereti verseny (Hunyadi Napok) - Nyírbátor

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 5.o.

I.

Dienes Jánosné

Kaczur Judit 6.o.

I.

 

Földrajzverseny (Hunyadi Napok) - Nyírbátor

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Tóth Béla 7.o.

I.

Dienes Jánosné

 

Petőfi Sándor emlékrajzverseny - Komoró

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Ildikó 5.o.

III.

Dienes Jánosné

Krivanics Attila 2.o.

II.

Kaczur Éva

 

Matematika megyei feladatmegoldó verseny- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 6.o.

Döntősök

Dudás Béláné

Novák Béla

Kapin Miklós 6.o.

Mészáros Csilla Laura 6.o

 

Matematika megyei feladatmegoldó verseny- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 6.o.

I.

Dudás Béláné

 

Körzeti matematikaverseny - Fényeslitke

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 6.o.

I.

Dudás Béláné

Kapin Miklós 6.o.

III.

Mészáros Csilla Laura 6.o.

IV.

 

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - regionális döntő- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 6.o. (bejutott az országos döntőbe)

I.

 

Dudás Béláné

Dienes János

Novák Béla

IV.

Kapin Miklós 6.o.

V.

Mészáros Csilla Laura 6.o

V.

 

Határon átnyúló rajzverseny a természeti értékek megóvásáért

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Riegel János 7.o.

Különdíj

Krivanics Ildikó

 

Helyesírási verseny - Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

László Lili 4.o.

II.

Krivanics Ildikó

 

"Legyen a zene mindenkié!" népdaléneklő verseny

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 6.o.

II.

Krivanics Ildikó

Kis énekcsoport

III.

 

Apáczai Csere János Országos Népdaléneklő megyei verseny

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 6.o.

III.

Krivanics Ildikó

 

"Kis matematikus"  körzeti verseny - Komoró

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kapin Benedek 4.o.

I.

Krivanics Ildikó

László Lili 4.o.

IV.

Krivanics Attila 2.o.

IV.

Kaczur Éva

Szemán Mihály 3.o.

XVIII.

Bohus Beáta

 

Funny Spring - angol énekverseny

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 6.o.

Különdíj.

Lázár Eszter

 

Megyei cigány vers - és prózamondó verseny - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Oláh Krisztina 3.o.

Különdíj.

Oroszné Török Zsuzsa

 

Teleki Pál Országos Földrajz - Földtan verseny Megyei forduló- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Tóth Béla 7.o.

II.

Dienes Jánosné

Tóth András 8.o.

XI.

 

Rajzverseny - Nyírtass

Kaczur Judit 6.o.

I.

Dienes Jánosné

Matyi Máté 7.o.

II.

Krivanics Ildikó

 

RUT-IN-FO megyei informatikaverseny - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 6.o.

I.

Dudás Béláné

Pál Ádám 8.o.

I.

Dudás Béláné - Pál Béla

Kaczur Máté 7.o.

III.

Pál Béla

Takács Róbert 8.o.

V.

Dudás Béláné

Szemán Richárd 8.o.

XIII.

Dudás Béláné

 

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - országos döntő- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 6.o.

II.

Dudás Béláné

Dienes János

 

Kaán Károly Országos Természet és Környezetvédelmi verseny megyei döntő- Nagyecsed

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Novák Béla 6.o. (bejutott az országos döntőbe)

I.

Tervey Istvánné - Dienes Jánosné

Kaczur Judit 6.o.

II.

 

Kaán Károly Országos Természet és Környezetvédelmi verseny megyei döntő- Mezőtúr

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Novák Béla 6.o.

Középmezőny

Tervey Istvánné - Dienes Jánosné

 

Kistérségi vers -és prózamondó - Baktalórántháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 5.o.

I.

Novák Beáta- Pálné Szabó Ilona

 

Fizika verseny - Nyírkarász

Tóth Béla 7.o.

II.

Szabó Imre

Dudás Zoltán 6.o.

III.

Dudás Béláné

Matyi Máté 7.o.

VII.

Szabó Imre

Molnár Erika 8.o..

III.

Dudás Béláné

Tóth András 7.o.

VII.

Dudás Béláné

 

Nyelvtan és helyesíró verseny - Döge

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila 2.o.

II.

Kapin Gáborné

László Lili 4.o.

III.

Krivanics Ildikó

 

Észforgató megyei matematika verseny - Kisvárda

Krivanics Attila 2.o.

VIII.

 

Kaczur Éva

 

Orosz Marcell 2.o.

XVI.

 

Verses mesemondó verseny - Pátroha

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Matyi András 4.o.

III.

Krivanics ildikó

 

Rajzverseny - Nyírtass

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 6.o.

I.

Dienes Jánosné

Matyi Máté 7.o.

II.

Krivanics Ildikó

 

Z. Szalai Pál emlékrajzverseny - Ajak

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Iványi Kinga 5.o.

I.

 

Dienes Jánosné

 

 

Krivanics Ildikó 5.o.

IV.

Kaczur Judit 6.o.

I.

Kasza Henrietta 6.o.

III.

Dienes Pál megyei matematikaverseny - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 6.o.

II.

Dudás Béláné

Kapin Miklós 6.o.

XVII.

 

Angol nyelvi verseny - Döge

Mizsák Ramóna 8.o.

I.

Lázár Eszter

Vaskó Anita 8.o.

I.

Lénárt Vivien 8.o.

II.

Kiss Krisztina 8.o.

IV.

 

Informatika verseny - Döge

Dudás Zoltán 6.o.

III.

Dudás Béláné

Pál Ádám 8.o.

II.

Dudás Béláné

Pál Béla

 

Feszisz.hu vetélkedő- Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 6.o. Kapin Miklós Nándor 6.o. Tóth Béla 7.o.

I.

Dudás Béláné - Novák Beáta

Mészáros Csilla Laura 6.o. Novák Béla 6.o. Mizsák Ramóna 8.o.

IV.

 

Katasztrófavédelmi rajzpályázat díjazottjai

Krivanics Attila 2.o.

 

Kaczur Éva

Krivanics Ildikó 5.o.

 

Dienes Jánosné

Pál Eszter Noémi 5.o.

 

 

Angol verseny - Döge

Mizsák Ramóna 8.o.

I.

 

Lázár Eszter

 

Vaskó Anita 8.o.

I.

Lénárt Vivien 8.o.

II.

 

Biológia verseny  - Laskod

Tóth Brigitta 8.o. Tóth Béla 7.o. Kaczur Máté 7.o.

I.

Tervey Istvánné - Lázár Eszter

 

Térségi matematika verseny - Petneháza

Novák Béla 6.o.

II.

Dudás Béláné

Kapin Miklós Nándor 6.o.

III.

Dudás Béláné

Kiss Cintia Alexa 3.o.

III.

Bohus Beáta

Mészáros Csilla Laura 6.o.

VI.

Dudás Béláné

Matyi Máté 7.o.

VI.

Szabó Imre

Tóth András 8.o.

VIII.

Dudás Béláné

Mizsák Ramóna 8.o.

IX.

 

Z. Szalai Pál emlékrajzverseny megyei döntő- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Iványi Kinga 5.o.

V.

Dienes Jánosné

Kaczur Judit 6.o.

V.

 

"Az Egészség 6alma" plakátpályázat

 

Helyezés

Felkészítő tanár

4.o

Díjazott

Krivanics Ildikó

 

Nyeremény: 10l 100%-os almalé

"A tanulás hobbi"Magyar Posta Zrt. által szervezett verseny

 

Helyezés

Felkészítő tanár

4.o

Különdíj

Krivanics Ildikó

 

Gyermeknapi versmondó verseny - Nyírbátor

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 5.o.

III.

Novák Beáta- Pálné Szabó Ilona

 

Kistérségi vers- és prózamondó - Baktalórántháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 5.o.

I.

Novák Beáta- Pálné Szabó Ilona

 

Kistérségi Logo - rajzpályázat - Baktalórántháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 6.o.

I.

Dienes Jánosné

 

Angol verseny - Tiszakanyár

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 5.o.

I.

Kótka Tiborné

Krivanics Ildikó

III.

Dudás Zoltán 6.o.

I.

Lengyel Milán 7.o.

III.

Tóth Béla 7.o..

V.

Molnár Erika 8.o.

I.

Pál Ádám 8.o.

III.

 

Angol verseny - Petneháza

<

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 5.o.

I.

Kótka Tiborné

Krivanics Ildikó

III.

Dudás Zoltán 6.o.

IV.

Kaczur Judit 6.o.

VI.

Novák Béla 6.o.

VII.

Lengyel Milán 7.o.

V.

Tóth Béla 7.o..

III.

Molnár Erika 8.o.

I.

Pál Ádám 8.o.

IV.

 

"Kis történész kutató" verseny - Nyírbátor

Pál Eszter Noémi 5.o.

II.

Mészáros Lászlóné

Kaczur Judit 6.o.

II.

Major Attila 5.o.

IV.

 

"Ezeregyéjszaka meséi" Országos  rajzpályázat - Budapest

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 6.o.

III.

Dienes Jánosné

 

"Magyar falu - magyar táj" Országos  rajzpályázat - Komárom

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 6.o.

III.

Dienes Jánosné

Gratulálunk!

Tanulóink a 2009/2010-es tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken - az alábbi eredményeket érték el:

 

Z. Szalai Pál körzeti rajzverseny - Ajak

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 5.o.

II.

 

Dienes Jánosné

 

Kasza Henrietta 5.o.

III.

Farkas Kitti 5.o.

III.

Molnár Szabina 5.o.

IV.

 

A Föld napja megyei rajzverseny  - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kasza Henrietta 5.o.

I.

Dienes Jánosné

 

Z. Szalai Pál megyei rajzverseny - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 5.o.

III.

Dienes Jánosné

 

Körzeti természetismereti vetélkedő - Nyírtass

Csapatverseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 5.o. Kasza Henrietta 5.o. Novák Béla 5.o.

I.

Dienes Jánosné- Tervey Istvánné

 

Föld Napja Megyei Természet-  Környezetvédelmi Földrajz verseny -  Kisvárda

Csapattagok:

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 5.o.

 

Tervey Istvánné -

Dienes Jánosné

Tóth Béla 6.o.

V.

Vasa Péter 7.o.

 

Tóth Beatrix.8.o.

 

 

Föld Napja megyei Rajzverseny - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Berki Szilvia 6.o.

II.

Krivanics ildikó

Krivanics Ildikó 4.o.

III.

 

Űrrepülés rajzverseny - Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Attila

I.

Kaczur Éva

Kaczur Judit 5.o.

I.

Dienes Jánosné

Molnár Szabina 5.o.

II.

Dienes Jánosné

Kasza Henrietta 5.o.

III.

Dienes Jánosné

Lengyel Milán 6.o.

III.

Krivanics ildikó

 

"Nagy Sportágválasztó" Országos Esszéíró Pályázat -  Budapest

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Ádám 7.o.

III.

Pálné Szabó Ilona

 

Vers- és prózamondó verseny - Rétközberencs

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o.

I.

Pálné Szabó Ilona

 

Körzeti matematikaverseny - Fényeslitke

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o.

II.

Dudás Béláné

Kapin Miklós 5.o.

VI.

 

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny - regionális döntő- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o. (bejutott az országos döntőbe)

I.

 

Dudás Béláné-

Dienes János

Kapin Miklós 5.o.

IV.

Kótka Judit 8.o.

VII.

 

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny országos döntő - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o.

III.

Dudás Béláné - Dienes János

 

RUT-IN-FO megyei informatikaverseny - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Ádám 7.o.

I

Dudás Béláné- Pál Béla

Kaczur Máté 6.o.

III.

Pál Béla

Nagy Gábor 8.o.

III.

Pál Béla

Takács Róbert 7.o.

VI.

Dudás Béláné

A versenyen szépen szerepeltek még: Gulyás Gergő 8.o. Szemán Richárd 7.o.

 

Dienes Pál megyei matematikaverseny - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o.

IV.

Dudás Béláné

Kapin Miklós 5.o.

középmezőny

 

Térségi matematikaverseny - Petneháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o.

II

Dudás Béláné

Matyi Máté

III.

Szabó Imre

Gulyás Gergő 8.o.

II.

Szabó Imre

Krivanics Ildikó 4.o.

VI.

Novák Tímea

Vida Ádám

VI.

Krivanics Ildikó

Mészáros Csilla Laura 5.o.

VI.

Dudás Béláné

A versenyen szépen szerepeltek még: László Lili 3.o. Mizsák Ramóna 7.o. Tóth András 8.o.

 

Ki tud többet a Fesziszről? - Nyírkarász

Csapatverseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o. Kapin Miklós 5.o. Tóth Béla 6.o.

II.

Dudás Béláné - Novák Beáta

 

"Kis matematikusok"körzeti verseny - Komoró

 

Helyezés

Felkészítő tanár

László Lili 3.o.

V.

Krivanics Ildikó

 

Népdaléneklő verseny - Tuzsér

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o.

III.

Krivanics Ildikó

 

Szivárvány megyei népdaléneklő verseny - Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o.

Különdíj

Krivanics Ildikó

Lukács Kitti 3.o.

II.

 

Kaán Károly megyei természetismereti verseny - Nagyecsed

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Novák Béla 5.o.

II.

Tervey Istvánné

Kaczur Judit 5.o.

IV.

 

Katasztrófavédelmi rajzpályázat díjazottjai:

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 5.o.

 

Dienes Jánosné

Farkas Kitti 5.o.

 

Molnár Szabina 5.o.

 

 

Kommunikációs vetélkedő -  Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 5.o.

III.

Pálné Szabó Ilona-Pál Béla

Mészáros Csilla Laura 5.o.

Novák Béla 5.o.

Pálné Szabó Ilona

 

Angol verseny - Petneháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o.

I.

Lázár Eszter

 

Angol verseny -  Tiszakanyár

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o.

II.

Lázár Eszter

Pál Ádám 7.o.

II.

Kótka Tiborné

Molnár Erika 7.o.

III.

Kótka Tiborné

Tóth Béla 6.o.

IV.

Lázár Eszter

Nagy Gábor 8.o.

IV.

Lázár Eszter

 

Ez kész! Pénz! Országos videópályázat

Az alsós és felsős magyar szakkör valamint a média szakkör diákjai a díjazottak között voltak, értékes tárgyjutalomban részesültek.

A szakkörösök: Krivanics Ildikó, Pál Eszter Noémi, László Orsolya, Rácz Andrea, Sztankula Bianka, Turik Barbara, Vaskó Barbara (4. osztályos tanulók).

Molnár Szabina, Mészáros Csilla Laura, Kaczur judit, Kasza Henrietta, Fecsku Ildikó, Novák Béla, Papp Ákos, Kapin Miklós (5. osztályos tanulók)

Papp Anita, Kovics Evelin, Sipos Enikő, Riegel János, Kiss Gréta, Molnár Fanni, Kaczur Máté, Riba László, Tóth Béla, Kasza Ferenc (6. osztályos tanulók).

Felkészítők: Novák Beáta, Pálné Szabó Ilona, Pál Béla

 

Prózamondó verseny -  Rétközberencs

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o.

I.

Pálné Szabó Ilona

 

Megyei versmondó verseny, Zrinyi Ilona Gimnázium -  Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 5.o.

VII.

Pálné Szabó Ilona

 

Hangos olvasás körzeti verseny és megyei forduló -  Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi

I.

Novák Tímea

 

Mesemondó verseny -  Tuzsér

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Vaskó Barbara 4.o.

III.

Novák Tímea

Oláh Krisztina 2.o.

III.

Oroszné Török Zsuzsa

 

Megyei mesemondó verseny -  Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Iványi kinga 4.o.

II.

Novák Tímea

 

Körzeti tollbamondás verseny -  Nyírtass

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Krivanics Ildikó 4.o.

megyei

döntősök

Novák Tímea

Pál Eszter Noémi 4.o.

 

Megyei tollbamondás verseny -  Nyírbátor

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 4.o

IV.

Novák Tímea

.Krivanics Ildikó 4.o.

VII.

 

Helyesírási verseny -  Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Vida Ádám 3.o

II.

Juhászné Molnár Beáta

.László Lili 3.o.

III.

 

 

Tanulóink a 2009/2010-es tanévben -a sport versenyeken- az alábbi eredményeket érték el:

 

Futsal Diákolimpia Kiskörzeti Döntő IV. k.cs. - Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs. fiú csapata

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Csaholczi Bence, Nagy Gábor, Kovics József, Liptai István, Tóth Tibor, Pál Ádám, Kozma Ádám, Papp István

 

Diákolimpia - Labdarúgás - Kiskörzeti Döntő - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

I. k.cs.

IV.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Matyi Zoltán, Nagy Jáger Dominik, Csaholczi Ákos, Liptai Klaudia, Molnár Máté, Laczai Natália, Molnár Márk, Tóth Renáta

 

Mikulás Kupa Selejtező- Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Fiú csapat

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Papp István, Dudás Zoltán, Ujj Krisztián, Kovács Levente, Liptai András, Paszternák Patrik, Kiss Csaba, Elek Ádám, Csaholczi Roland, Nagy Jáger Dávid

 

Mikulás Kupa Döntő - Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

fiú csapat

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok:  Papp István, Dudás Zoltán, Ujj Krisztián, Kovács Levente, Liptai András, Paszternák Patrik, Kiss Csaba, Elek Ádám, Csaholczi Roland, Nagy Jáger Dávid

 Gólkirály: Csaholczi Roland

 

Lábtenisz Megyei Döntő - Nyírtass

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs.fiú csapata

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Tóth Tibor, Nagy Gábor

 

Tokaj - Rakamaz diáknap:

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Lengőteke: Mizsák Ramóna.

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Lábtenisz III k.cs. Újj Krisztián

Liptai andrás

IV. k.cs. Nagy Gábor

Tóth Tibor

I.

I.

II.

II.

Labdarúgás Lányok IV. k.cs.

I.

Csapattagok:  Dajka Anett, Dávid Gabriella, Kasza Blanka, Tóth Mária, Gulyás Eszter, Sipos Enikő, Vass vivien, Tóth Szilvia

 

Mezei futóverseny- Petneháza (őszi forduló)

 

Helyezés

Felkészítő tanár

III. kcs. leány csapata 2000m

III

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

IV. k.cs. leány csapata 2500m Tóth Beatrix

I.

Csapattagok: Sipos Enikő, Kiss Gréta, Papp Anita, Molnár Szabina, Berki Szilvia, Kapin Margit

 

Játékos sportverseny Városkörzeti döntő - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

II. k.cs.

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Csaholczi Ákos, Matyi Zoltán, Liptai Klaudia, Laczai Natália, Tóth Gréta, Elek Krisztina, Király Lili,

 Vaskó Dániel, Vida Ádám, Kaczur Gábor, Nagy Jáger Dávid, Márta Gergő, Sápi Gábor,

 Tóth Renáta, Mészáros Csilla Laura, Fecsku Ildikó

 

Szellemi Diákolimpia Megyei Döntő - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Csapattagok: Pál Ádám, Nagy Gábor, Tóth Béla, Dudás Zoltán

II.

Dudás Szilvia

 

Farsang kupa - Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

II. kcs.

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Gulyás Gábor, Elek Ádám, Márta Gergő, Kaczur Gábor, Liptai Richárd, Nagy Jáger Dávid

 Matyi Zoltán, Farkas Ákos,

 

Szellemi Diákolimpia Országos  Elődöntő - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Csapattagok: Pál Ádám, Nagy Gábor, Tóth Béla, Dudás Zoltán

V.

Dudás Szilvia

 

Labdarúgás Diákolimpia Kiskörzeti Döntő- Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs.

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Takács Martin, Kovics József, Nagy Gábor, Liptai András, Kapin Attila, Méhész gergő, Ujj Krisztián,

Csaholczi Bence, Kozma Ádám, Paszternák Patrik, kiss Csaba, Kovács Levente, Tóth Tibor,

 Liptai István, Dudás Zoltán

 

Mezei Futóverseny (tavaszi forduló)- Petneháza

            
 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs. leány 2500m Tóth Beatrix

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Leány III. kcs. 2000m 

III.

Csapattagok: Kaczur Judit, Lakatos Gabriella, Molnár Szabina, Berki Szilvia, Papp Anita, Kiss Gréta,

Kapin Margit, Vass Vivien, Sipos Enikő

 

Buda Imre Emlék Kupa- Laskod

 

Helyezés

Felkészítő tanár

III. kcs. fiú csapata

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

IV. k.cs. fiú csapata

I.

Csapattagok (III. k.cs.): Molnár András, Dudás Zoltán, Paszternák Patrik, Liptai András, Kiss Csaba, Csaholczi Roland, Kovács Levente, Nagy Jáger Attila, Ujj Krisztián

Csapattagok (IV. k.cs.): Takács Martin, Nagy Gábor, Tóth Tibor, Papp István, Kovics József, Liptai István, Pál Ádám

 

Mezei futóverseny Megyei Döntő- Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. kcs. leány csapata 2500m Tóth Beatrix

V.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

III. k.cs. leány csapata

V.

Csapattagok: Kaczur Judit, Lakatos Gabriella, Molnár Szabina, Berki Szilvia, Papp Anita, Kiss Gréta,

Kapin Margit, Vass Vivien, Sipos Enikő, Somodi Alexandra

 

Labdarúgás Diákolimpia Kiskörzeti Döntő-

 

Helyezés

Felkészítő tanár

II. kcs. fiú csapata

I

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Gulyás Gábor, Kaczur Gábor, Elek Ádám, Liptai Richárd, Nagy jáger Dávid,  Juhász Marcell,

Farkas Ákos, Somodi Tibor, Farkas Kitti, Jakab Krisztofer

 

Atlétikaverseny Váci Hét- Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

III. kcs. fiú 600m liptai András

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

IV. kcs. leány 100m Kótka Judit Mizsák Ramóna 

I

IV. k.cs. leány 800m

Tóth Beatrix

I.

 

Labdarúgás  Diákolimpia Városkörzeti  Döntő - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. kcs. leány

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Molnár Szabina, Berki Szilvia, Kasza Blanka, Dajka Anett, Tóth Mária, Fecsku Ildikó, Farkas Kitti,

Vass Vivien, Sipos Enikő, Kapin Margit, Kiss Gréta

 

Labdarúgás  Diákolimpia Kiskörzeti  Döntő - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

III. kcs. fiú

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok (III. k.cs.): Molnár András, Dudás Zoltán, Paszternák Patrik, Liptai András, Kiss Csaba, Csaholczi Roland, Kovács Levente, Nagy Jáger Attila, Ujj Krisztián

 

Atlétika Városkörzeti döntő - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

leánycsapat

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

fiúcsapat

V.

Csapattagok:

Leányok: Mészáros Laura, Fecsku Ildikó, Tóth Renáta, Kala Klaudia, Vaskó Barbara

Fiúk: Kaczur Gábor, Elek Ádám, Vida Ádám, Liptai Richárd, Nagy Jáger Dávid

Egyéni verseny: Mészáros Laura I. hely

Nagy Jáger Dávid II. hely

 

Labdarúgás  Diákolimpia Városkörzeti  Döntő - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

fiú-leány csapat

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok : Gulyás Miklós, Matyi Zoltán, Elek Ádám, Somodi Tibor, Farkas Ákos, Juhász Marcell,

Farkas Kitti, Jakab Krisztofer, Nagy Jáger Dávid, Kaczur Gábor

 

Atlétika Városkörzeti döntő III. k.cs.- Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

leánycsapat

II.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

fiúcsapat

VII.

Csapattagok:

Leányok: Molnár Szabina, Somodi Alexandra, Vass Vivien, Papp Anita, Berki Szilvia, Sipos Enikő, Kiss Gréta

Fiúk: Vasa Péter Csaholczi Roland, Kasza Ferenc, Kiss Csaba, Liptai András, Papp István

 

I k.cs. Labdarúgó  Diákolimpia Városkörzeti  Döntő - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

fiú-leány csapat

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok : Csaholczi Ákos, Matyi Zoltán, Nagy Jáger Dominik, Tóth Renáta, Király Lili, Horvth Patrícia,

Molnár Márk, Kaczur Attila, Szoták Dániel, Riegel Tamás, Bíró Szabolcs, Sztankula Dominik, Krivanics Attila

 

II k.cs. Labdarúgó  Diákolimpia Megyei Döntő - Nyírbátor

 

Helyezés

Felkészítő tanár

fiú-leány csapat

csoport eredmény

I.

 

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

 

végeredmény

III.

Csapattagok : Gulyás Gábor, Elek Ádám, Juhász Marcell, Somodi Tibor, Nagy Jáger Dávid,

Farkas Ákos, Farkas Kitti, Matyi Zoltán, Jakab Krisztofer, Kaczur Gábor

 

Atlétika IV. k.cs. Városkörzeti Döntő - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

leány csapat

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok : Tóth Beatrix, Kótka Judit, Dajka Anett, Mizsák Ramóna, Tóth Mária

 

 

Helyezés

Felkészítő tanár

fiú csapat

VIII.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok : Kovics József, Kaczur Mihály, Sipos Dávid, Liptai István, Nagy Gábor, Kapin Attila, Bíró Zoltán, Rácz Péter

 

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Tóth Beatrix

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Kótka Judit

III.

 

Atlétika Megyei Döntő - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Tóth Beatrix 500m-es futás

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

 

Atlétika Megyei Döntő IV. k.cs. - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

leány csapat

XII.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok : Tóth Beatrix, Dajka Anett, Mizsák Ramóna, Kasza Blanka, Kótka Judit,

XIV. Tótúra - biciklitúra- Szabolcsveresmart

Kaczur Mihály 10. , Takács Martin, Kovics József, Szoták István, Sipos Dávid, Csaholczi Bence

 


Tanulóink a 2008/2009-es tanévben - a különböző tanulmányi versenyeken - az alábbi eredményeket érték el:

 

Játékos nyelvi - kommunikációs verseny - Gyulaháza-Nyírtass:

Csapattagok:

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Ádám 6.o.

 

II. 

Pálné Szabó Ilona

Novák Beáta

 

Tóth Béla 5.o.

Molnár Erika 6.o.

 

Édes Anyanyelvünk - Gyulaháza-Nyírtass:

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Eszter Noémi 3.o.

IV.

Kaczur Éva

Dudás Zoltán 4.o.

II.

Nagy Jánosné

 

Mórics Zsigmond életrajzi vetélkedő- Pátroha:

Csapattagok:

Helyezés

Felkészítő tanár

Mizsák Szabina 8.o.

 III.  

 

Pálné Szabó Ilona

  

László Enikő 8.o.

Iványi Judit 8.o.

Doros Anita 8.o.

 

Komplex természettudományi verseny- Pátroha:

Csapattagok:

Helyezés

Felkészítő tanár

Doros Anita 8.o.

II. 

Tervey Istvánné, Dienes Jánosné
Dudás Béláné,
Novák Tímea, Pál Béla

László Enikő 8.o.

Lakatos Dániel

 

Versmondó verseny: Móricz Zsigmond Kulturális Egyesület - Zrínyi Ilona Gimnázium -Nyíregyháza:

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Iványi Judit 8.o.

IV.

Pálné Szabó Ilona

Mizsák Szabina 8.o.

IV.

 

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny regionális döntő- Nyíregyháza (2009.03.17.)

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 4.o.

I.

Dudás Béláné - Dienes János

Kótka Judit 7.o.

IV.

Dudás Béláné - Dienes János

Dudás Zoltán 4.o.  bejutott az országos döntőbe.

 

"INTERPRET" körzeti Angol nyelvi verseny - Fényeslitke

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Ádám 6.o.

IV.

Kótka Tiborné

 

Prózamondó verseny - Pátroha

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Laczai Ádám 5.o.

III.

Pálné Szabó Ilona

 

Földrajz verseny - Nyírbátor:

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Mató Henrietta 7.o.

I.

Dienes Jánosné

Szemán Richárd 6.o.

IV.

 

Arany János életrajzi vetélkedő - Eperjeske

Csapattagok:

Helyezés

Felkészítő tanár

Kiss Hajnalka 8.o.

 

I.  

 

Pálné Szabó Ilona

Sztankuláné Lakatos Anikó

 

Iványi Judit 8.o.

Doros Anita 8.o.

Benkő Anita 7.o.

 

Angol nyelvi verseny (szóbeli döntő)- Tiszakanyár (2009.)

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Ádám 6.o.

I.

Kótka Tiborné

Molnár Erika 6.o..

II.

 

Verses mesemondó verseny - Pátroha

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Nyestre Nikolett 4. o.

I.

Kapin Gáborné

Pál Eszter Noémi 3. o.

III.

Kaczur Éva

 

Észforgató megyei matematikaverseny - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 4.o.

VI.

Nagy Jánosné

Sztankula Bianka 3.o .

16.

Kaczur Éva

Kapin Miklós 4.o.

 

Kapin Gáborné

 

Váci -hét versenyei - Nyírkarász

Akarsz-e játszani? nyelvi-kommunikációs vetélkedő

Csapatverseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Váci Mihály Ált. Isk. "Százszorszép" csapata: Kaczur Judit 4.a, Pál Eszter Noémi 3.a, Novák Béla 4.b

I.

Nagy Jánosné - Kapin Gáborné - Kaczur Éva

 

Ki tud többet a "feszisz"-ről?

Csapatverseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Váci Mihály Ált. Isk.  csapata: Pál Ádám 6.o Kótka Judit 7.o. Deák Barbara 6.o.Tóth Béla 5.o. Mató Henrietta 7.o Kiss Hajnalka 8.o ,

I.

Dudás Béláné- Pál Béla- Tervey Istvánné - Novák Beáta

 

Matematikaverseny

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Tóth Béla 5.o.

II.

Dudás Béláné

Virág Viktória 6 .o.

IV.

Gulyás Gergő 7. o.

II.

Szabó Imre

Harcsik Hajnalka 8. o.

II.

A versenyen jól szerepeltek: Molnár Fanni 5.o. Riegel János László 5.o. Paszternák Patrik 5.o. Kiss Gréta 5.o. Laczai Ádám 5.o. Kraskó Dorottya 6.o.Tóth András 6.o.

 

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny országos döntő - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 4.o.

II.

Dudás Béláné - Dienes János

 

RUT-IN-FO megyei informatikaverseny (2007.04.24.)

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Pál Ádám 6.o.

II.

Dudás Béláné - Pál Béla

Nagy Gábor 7.o.

III.

Pál Béla

Gulyás Gergő 7.o.

VIII.

Pál Béla

Takács Róbert 6. o.

XII.

Dudás Béláné

Heüsz Dávid 8.o.

IX.

Dudás Béláné

 

Z. Szalai Pál rajzverseny - Ajak

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Riegel János 5.o.

I.

Krivanics Ildikó

Tóth Fruzsina 7.o.

III.

Krivanics Ildikó

Tóth Brigitta  6.o.

IV.

Dienes Jánosné

 

A Föld napja alkalmából meghirdetett rajzverseny  - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Tóth Fruzsina 7.o.

II.

Krivanics Ildikó

 

Nyelvtan és helyesíró verseny - Döge

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Vida Ádám 2.o.

II.

Juhászné Molnár Beáta

Dudás Zoltán 4. b

II.

Nagy Jánosné

 

Komplex tantárgyi verseny - Nyírtass

Csapatverseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Mészáros Csilla Laura 4.b Dudás Zoltán 4.b. Novák Béla 4.b

II.

Nagy Jánosné

 

Környezetismeret megyei verseny -  Kisvárda

Csapatverseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Kaczur Judit 4.a Mészáros Csilla Laura 4.b Kapin Miklós 4. a Novák Béla 4.b

I.

Nagy Jánosné

 

Természet- környezetvédelmi verseny - Nyírtass

Csapatverseny

Helyezés

Felkészítő tanár

Molnár Fanni 5.b Kaczur Máté 5.b Tóth Béla 5.b

I.

Tervey Istvánné

 

Térségi matematika verseny -  Petneháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Dudás Zoltán 4.b

I.

Nagy Jánosné

Mizsák Ramóna 6.b

III.

Dudás Béláné

Virág Viktória 6.b

IV.

Dudás Béláné

Kapin Miklós 4. a

VI.

Kapin Gáborné

Tóth Béla 5.b

VI.

Dudás Béláné

A versenyen jól szerepeltek: Matyi Máté 5.o. Ballók Ádám 5.o. Ujj Gergő 5.o. Molnár Fanni 5.o.  Kiss Gréta 5.o. Kovács levente 5.o. ( Tanáruk: Dudás Béláné)

 

Népmesemondó verseny - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kraskó Dorottya 6.a

III.

Novák Beáta

 

Népmesemondó verseny -  Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kraskó Dorottya 6.o.

III.

Novák Beáta

 

"Kis történész - kutató" megyei verseny -  Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kótka Judit 7.o.

IV.

Mészáros Lászlóné

Tóth Béla 5.o.

IX.

Mészáros Lászlóné

 

Teichmann Vilmos rajzverseny -  Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Tóth Fruzsina 7.o.

I.

Krivanics Ildikó

 

 

Tanulóink a 2008/2009-es tanévben -a sport versenyeken- az alábbi eredményeket érték el:

 

Labdarúgás - Tokaj - Rakamaz:

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs. fiú csapata

I.

Laskai Mihály

Csapattagok: Sztankula Bence, Csordás Bence, Kulin Sándor, Haklik Attila, Ujj Gergő, Király János, Kocserha Gábor, Novák Miklós

 

Lengőteke:

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Liptai István

II.

Laskai Mihály

 

Mezei futóverseny - Petneháza:

 

Helyezés

Felkészítő tanár

III. k.cs. leány csapata

III.

Dudás Szilvia

Csapattagok: Sipos Enikő, Kiss Gréta, Papp Anita, Berki Szilvia, Tóth Brigitta, Vass Vivien, Mizsák Ramóna

 

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs. leány csapata

III.

Dudás Szilvia

Csapattagok: Tóth Beatrix, Kovács Barbara, Tóth Nikoletta, Vass Zsuzsanna, Mizsák Szabina, Nagy-Jáger Zsuzsanna

 

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs. fiú csapata

III.

Laskai Mihály

Csapattagok: Kulin Sándor, Sztankula Bence, Király János, Mató Ferenc, Juha Béla, Haklik Attila, Kocserha Gábor

 

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kulin Sándor

III.

Laskai Mihály

Tóth Beatrix

III.

Dudás Szilvia

 

Mikulás - kupa - Gyulaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Csapatverseny

III.

Laskai Mihály

Csapattagok: Tóth Tibor, Ujj Krisztián, Papp István, Pál Ádám, Nagy Gábor, Kozma Ádám, Paszternák Patrik, Mészáros László,

Csaholczi Roland, Liptai András, Riba László, Méhész Gergő

 

MTTSz Játékos Sportvetélkedője - Budapest

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Csapatverseny

I.

Laskai Mihály

Dudás Szilvia

Csapattagok: Kulin Sándor, Sztankula Bence, Király János, Kocserha Gábor, Bálint Lívia, Papp Dalma, Dajka Anett, Tóth Mária

 

Játékos Sportverseny városkörzeti döntő - Kisvárda

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Csapatverseny

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Elek Ádám, Farkas Ákos, Fecsku Ildikó, Kaczur Judit, Kapin Krisztián, Király Lili, Lakatos Gabriella

                    Liptai András, Márta Balázs, Márta Gergő, Mészáros Csilla Laura, Molnár Szabina, Nagy-Jáger Dávid, Sápi Gábor, Tóth Renáta, Ujj Krisztián

 

Játékos Sportverseny megyei döntő - Tiszavasvári

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Csapatverseny

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Elek Ádám, Farkas Ákos, Fecsku Ildikó, Kaczur Judit, Kapin Krisztián, Király Lili, Lakatos Gabriella

                    Liptai András, Márta Balázs, Márta Gergő, Mészáros Csilla Laura, Molnár Szabina, Nagy-Jáger Dávid, Sápi Gábor, Tóth Renáta, Ujj Krisztián

 

Dr. Mező Imre Szellemi Diákolimpia megyei döntő - Nyíregyháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Csapatverseny

II.

Dudás Szilvia

Csapattagok: Sztankula Bence, Elek Róbert, Csordás Bence, Haklik Attila

 

Buda Imre Emlék Kupa - Laskod

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs. fiú csapata

I.

Laskai Mihály

Csapattagok: Hakilik Attila, Sztankula Bence, Novák Miklós, Kulin Sándor, Kocserha Gábor, Csordás Bence

 

Helyezés

Felkészítő tanár

III. k.cs. fiú csapata

II.

Laskai Mihály

Csapattagok: Paszternák Patrik, Ujj Krisztián, Pál Ádám, Liptai István, Liptai András, Méhész Gergő, Csaholczi Roland

 

Mezei Futóverseny - Petnaháza

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs. fiú csapata

III.

Laskai Mihály

IV. k.cs. leány csapata

III.

Dudás Szilvia

Csapattagok: Kovics József, Takács Martin, Csaholczi Bence, Bíró Zoltán, Kaczur Mihály, Haklik Attila, Szatnkula Bence, Kulin Sándor

Csapattagok: Tóth Nikolett,  Tóth Beáta, Kovács Barbara, Mizsák Szabina, Éles Adrienn

Egyéni:

Tóth Beáta I. hely

Kulin Sándor I hely

 

Labdarúgás Kis-körzeti Döntő - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs. fiú csapata

I.

Laskai Mihály

Csapattagok: Haklik Attila, Dobronyi Benjamin, Ujj Gergő, Nagy Gábor, Novák Miklós, Tóth Tibor, Sztankula Bence, Csordás Bence, Kozma Ádám,

Kulin Sándor, Kocserha Gábor, Liptai István, Kovics József, Takács Martin

 

Labdarúgás Városkörzeti Döntő - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs. fiú csapata

I.

Laskai Mihály

Csapattagok: Haklik Attila, Dobronyi Benjamin, Ujj Gergő, Nagy Gábor, Novák Miklós, Tóth Tibor, Sztankula Bence, Csordás Bence, Kozma Ádám,

Kulin Sándor, Kocserha Gábor, Liptai István, Kovics József, Takács Martin, Király János

 

Labdarúgós Diákolimpia megyei döntő

 

Helyezés

Felkészítő tanár

IV. k.cs. fiú csapata

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Laczai Ádám, Liptai András, Márta Balázs, Ujj Krisztián, Nagy-Jáger Dávid, Elek Ádám, Dudás Zoltán, Farkas Ákos, Tóth Róbert, Kiss Csaba

 

Atlétika Városkörzeti Döntő - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

fiúk

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

leányok

I.

Csapattagok: Liptai András, Kiss Csaba, Kaczur Gábor, Dudás Zoltán, Tóth Róbert, Molnár András

Csapattagok: Farkas kitti, Mészáros Laura, Fecsku Ildikó, Molnár Szabina, Kaczur Judit, Lakatos Gabriella

 

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Mészáros Laura

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Kiss Csaba

II.

Liptai András

III.

 

 Városkörzeti Döntő - Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

fiúk csapata

I.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Csapattagok: Laczai Ádám, Liptai András, Márta Balázs, Ujj Krisztián, Nagy-Jáger Dávid, Elek Ádám, Dudás Zoltán, Farkas Ákos, Tóth Róbert, Kiss Csaba

 

Váci -hét Atlétika verseny -  Nyírkarász

 

Helyezés

Felkészítő tanár

Kótka Judit 7. o. 60 m

III.

Dudás Szilvia

Laskai Mihály

Tóth Tibor 7. o. 60 m

III.

Kulin Sándor 8. o.

II.